YEŞİLDER’den, Cüreoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

YEŞİLDER’den, Cüreoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

YEŞİLDER, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Mehmet Cüreoğlu’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

Editor: mümtaz toy
31 Ocak 2021 - 02:45

YEŞİLDER’den, Cüreoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

YEŞİLDER, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Mehmet Cüreoğlu’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

YEŞİLDER Yönetim Kurulu Başkanı Mümtaz Toy,  As Başkan Ahmet Mercan, Halkla ilişkiler Başkanı İsrafil Çatalkaya, Gençlik Kolları Başkanı Umut Önal, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kalkan, Kadın Kolları üyeleriyle birlikte, Cüreoğlu’na hayırlı olsun teennisinde bulundular.

"Başkan Yardımcımız koltuğuna yakışmış"

Sıcak ve samimi havada gerçekleşen ziyarette dernek faaliyetleri ve çalışmaları hakkında kısa bilgilendirme yapan YEŞİLDER Yönetim  Kurulu Başkanı Mümtaz Toy burada yaptığı konuşmada “ Başkan Çınar başkanlığı sürecinde Yeşilyurt’un çehresi olumlu yönde değiştiğini görüyoruz. Ciddi belediyecilik faaliyetleri yapılıyor. Yine görüyoruz ki Sayın Başkanımız belediye üst yönetimini de ciddi anlamda revize ederek, gönül belediyeciliğin en önemli omurgası olan, ekip işini, A takımı işini en güzel şekilde organize etmiş. Sayın Başkan yardımcımızın, hem mektepten,hem de çekirdekten hem aileden  yetişmiş  bir görev adamı,gönül insanı, memleket çocuğu olduğunu duymuştuk. Ancak bu ziyaretimizde gördük ki, gerçekten Yeşilyurt’umuza gönlünü vermiş, hakikaten koltuğuna yakışmış bir belediyeci gördük. Şahsım ve YEŞİLDER adına,Başkan yardımcımıza yeni görevinde başarılar diler,hayırlı olsun “dileklerini sundu.

As Başkan Mercan “Yeşilyurt belediyesi gönül belediyeciliğin kalesi oldu”

hayırlı olsun ve başarı temennisinde bulunan YEŞİLDER As Başkanı Ahmet Mercan’da yaptığı konuşmada “ Sayın Başkan yardımcımızın da göreve  başlamasıyla birlikte Yeşilyurt Belediyesinin gönül belediyeciliğinde zirveyi yakaladığını görmekteyiz. Gönül belediyeciliğinin kalesidir,Yeşilyurt. Sayın Başkanımız Mehmet Çınar’ın, her alanda Yeşilyurt’un çıtasını yükselttiği gibi, gönül  belediyeciliğinde önemli bir çıkış yaptığını görmekteyiz. Tüm dualarımız sizinle, Rabbim yar ve yardımcınız olsun “ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Cüreoğlu ise yaptığı konuşmada “ Yeşilyurt Belediyesinin tek hedefi bulunmaktadır. Hemşerilerimizin mutluluğu. Tüm plan, proje, hizmetin odak noktası, hemşerilerimizin memnuniyetini esas almaktadır. Gerçekten Yeşilyurt Belediyesi ülke genelinde ses getiren hizmetlere imza attı. 28 Şehirden nüfus olarak büyük olan Yeşilyurt’un, hedeflerinin de büyük olması şart. Başkanımız göreve geldiği  ilk günden itibaren vizyonel Yeşilyurt hedeflerini,projelerini önemli bir kısmını 2 yıl içersinde tamamlama imkanı bulmuştur. Son bir yılı da pandemiden dolayı kısıtlamalarla geçmesine rağmen Sosyal,kültürel, eğitim, spor, çevre, gençlik alanlarında yapılan çalışmalar Türkiye sırlamasında ilk sıralarda olduğunu “söyledi.

Yeni Yeşilyurt Belediye Binasının hizmete girmesi için  olağan üstü bir çalışma yürütüldüğünü belirten Cüreoğlu  “İnşallah, belediye hizmet binamızın faaliyete geçmesiyle birlikte, belediyeye erişim ve şu anki  dağınık manzaradan da kurtulmuş  olacağız. “ ifadelerine  yer verdi.

Başkan Yardımcısı Cüreoğlu,tüm misafirlerine  teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yüksel
    5 ay önce
    Liyakatli başkan ÇINAR liyakatli yardımcı almış. Mütevazi ÇINAR mütevazi adam almış.